Świadczymy usługi cięcia materiałów metalowych przy użyciu lasera do cięcia blach WENI Solution 3015H o mocy 3000 W. Cięcie laserem to nowoczesna technologia, która jest bardzo przydatna w wielu branżach, poczynając od przemysłu. Stosuje się ją najczęściej do cięcia różnorodnych elementów z blach, wśród których można wyróżnić między innymi różnego rodzaju elementy maszyn czy konstrukcji, jak również ozdobne. Świadcząc nasze usługi, skupiamy się na precyzji wykonania i dotrzymaniu umówionego terminu. Laser jest obsługiwany przez wykwalifikowanych i specjalnie przeszkolonych do tego pracowników wyróżniających się bogatą wiedzą merytoryczną oraz wieloletnim doświadczeniem.

Jakie możliwości daje laser do cięcia blach WENI Solution 3015H?

Wykorzystywany laser charakteryzuje się konkretnymi parametrami mającymi wpływ na maksymalne wymiary blach, które możemy ciąć przy pomocy lasera. Istotny jest tutaj obszar roboczy wynoszący 1500x3000 mm, jak również maksymalne grubości cięcia dla poszczególnych blach. Są to:

 

Czym charakteryzuje się cięcie laserem?

Cięcie laserem to aktualnie jedna z najlepszych metod cięcia blach dostępnych na rynku, ponieważ odznacza się bardzo dużą dokładnością widoczną w wykonaniu różnych skomplikowanych elementów oraz szybkością realizacji. Cięcie blachy laserem WENI Solution 3015H daje gwarancję wysokiej jakości usług oraz możliwość wykonania powtarzalnych elementów. Dzięki jego zaletom cięcie laserem zyskuje coraz więcej zastosowań oraz zwolenników doceniających także konkurencyjne ceny cięcia blachy przy użyciu tej metody. Nowoczesna technologia cięcia blach przy użyciu lasera WENI Solution 3015H gwarantuje precyzyjne cięcie, maksymalne wykorzystanie podanej blachy oraz trwałość uzyskanych tym sposobem produktów. Niewątpliwymi zaletami tej metody są szybkość uzyskania różnego rodzaju powtarzalnych elementów i nie tylko, jak również ich atrakcyjne ceny.

Jeśli Państwo chcą wiedzieć więcej na temat oferowanej przez nas usługi, zapraszamy do kontaktu e-mailowego, telefonicznego lub bezpośredniego.