Oferujemy usługi gięcia blach do długości 4000 mm przy użyciu prasy krawędziowej o nacisku 160 ton. Usługa ta charakteryzuje się trwałym odkształceniem blachy, które odbywa się w kontrolowany i dokładny sposób. Ta metoda obróbki metalu pozostaje bez negatywnego wpływu dla jakości materiału, ponieważ polega na wykonaniu wyłącznie kąta załamania danego fragmentu produktu. W naszym zakładzie dbamy o jak najwyższą jakość usług, precyzję wykonania oraz całkowitą powtarzalność gięcia poszczególnych elementów. Pracuje u nas wykwalifikowany personel, który nadzoruje cały proces obróbki metalu, dzięki czemu możemy zagwarantować jak najwyższe standardy naszej usługi. Zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów, więc zapewniamy terminowe wykonanie powierzonego nam zlecenia oraz idealnie wykonane elementy i wysokiej jakości uzyskany finalnie produkt.

Czym charakteryzuje się gięcie blachy?

Wyginamy blachę za pośrednictwem wysokiej jakości prasy krawędziowej, która umożliwia gięcie arkuszy blachy o różnej grubości i przeznaczeniu. Wyginanie podanej blachy może odbywać się pod zróżnicowanym kątem - wedle zapotrzebowania i uznania klienta. Oczywiście interesujący go kąt jest możliwy do ponownego odtworzenia w dokładny i precyzyjny sposób, co pozwala nam na wykonywanie identycznych, interesujących klienta elementów. Nowoczesna technologia gięcia blachy wykorzystywana jest z powodzeniem w licznych branżach, spośród których warto wyróżnić: budowlaną, reklamową, meblową czy maszynową.

Gięcie blachy u nas

Możemy zająć się dla Państwa gięciem blachy o zróżnicowanym zastosowaniu, tworząc zarówno typowe odkształcenia arkusza, jak i bardziej skomplikowane elementy. Niezależnie od wybranej opcji, klient może oczekiwać wysokiej jakości usług, terminowej realizacji zamówienia oraz konkurencyjnej ceny. Więcej informacji udzielamy za pośrednictwem e-maila, telefonicznie lub osobiście. Pracownicy naszego biura z wielką przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z oferowanymi przez nas metodami obróbki metalu i uzyskanych w ten sposób produktów o zróżnicowanym charakterze.